Ważne informacje
Informacja: ZAPRASZAMY NA NOWĄ WITRYNĘ NASZEJ SZKOŁY  www.spolesnica.edupage.org                                           
A A A

ZAPRASZAMY NA NOWĄ WITRYNĘ NASZEJ SZKOŁY

www.spolesnica.edupage.orgPrzedszkole w sierpniu będzie czynne od 8.00 do 13.00 tylko w Nietuszkowie. Dojazd we własnym zakresie. 

 
 

      We wtorek 18.06.2019r. w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci z grupy „Sówek” zaprezentowały rodzicom program artystyczny, w którym pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a „Żabki” zatańczyły oraz pożegnały sześciolatki wręczając im upominki. Pani Iza wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz prezenty i życzyła powodzenia w klasie pierwszej. Pani Gosia rozdała pamiątkowe dyplomy i książki młodszym dzieciom. Panie podziękowały rodzicom za owocną i miłą współpracę w całym roku szkolnym, natomiast dzieciom za wspaniały rok. Na koniec wszyscy zasiedli przy stolikach zastawionych smakołykami. Dziękujemy za ten rok i życzymy udanych wakacji!
                                                                                                                                                                  I.L.        4 czerwca przedszkolaki pojechały do parku rozrywki  - Deli Parku w Rosnówku. Atrakcje, które czekały na dzieci zapewniły im ciekawą aktywność na świeżym powietrzu i kreatywną zabawę. Zobaczyliśmy miniatury znanych budowli świata, mini zoo z różnymi gatunkami zwierząt, ekspozycję wielkich modeli owadów, ssaków żyjących w epoce lodowcowej. W sektorze trzecim znajdowała się Eko - Wioska i tam po drewnianych i linowych konstrukcjach dzieci odważnie przeszły trasę. Zjedliśmy smaczny obiad, deser lodowy a na zakończenie każde dziecko kupiło sobie pamiątkę z wycieczki. 
                                                                                                                                                                                 M.L.Z okazji Dnia Dziecka Panie przygotowały dla dzieci miłe atrakcje. Była zabawa przy piosenkach Czekolada, Lambada i inne, dzieci puszczały bańki mydlane, słuchały opowiadań o prezentach, wycieczkach i wakacjach. Na deser dostały pyszne lody. Następnie udaliśmy się na plac zabaw, gdzie odbył się konkurs na piękny, wiosenny obrazek kredą oraz piknik na kocach. Dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego, zdrówka i dużo uśmiechów na co dzień.
                                                                                                                                                                                       M.L.    W  tym roku Dzień Mamy i Taty połączyliśmy w Dzień Rodziny, który zorganizowaliśmy dnia 27 maja 2019 r. Celem naszym było wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwinięcie ekspresji słownej i ruchowej, sprawienie radości najbliższym upominkami. Mania pięknie przywitała wszystkich gości i zaprosiła na występ artystyczny. Dzieci recytowały wiersze o miłości do swoich rodziców, śpiewały wzruszające piosenki a dziewczynki zatańczyły dla mamy i taty. Rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane serduszka z masy solnej, świeczniki oraz kwiatki. Po słodkim poczęstunku udaliśmy się wszyscy na boisko, gdzie rozegrały się zawody sportowe. Po wyścigach rzędów zmęczeni, ale bardzo zadowoleni usiedliśmy, aby skosztować gorących kiełbasek z grilla. Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom za piękny występ i życzyła rodzicom wszystkiego najlepszego. Wszyscy rozeszli się z uśmiechem na twarzach.
                                                                                                                                                                                               M.L.